У Джолі та Піта хочуть забрати доньку

Батьки африканської дівчинки Захари, яку удочерили Анджеліна Джолі та Бред Піт, вимагають повернути їхню доньку на батьківщину.

Згідно з документами, біологічна мати Захари мертва, проте родичі дівчинки стверджують, що це не так, а папери при удочерінні були заповнені неправильно.

Позивачем виступає бабуся Захари, яка вказує на нестиковки в документах, які є основними при оформленні опіки над дитиною, повідомляє американське видання In Touch Weekly.

Сімейство Джолі та Піта (Фото: stardose.com)
Щасливе велике сімейство Джолі та Піта (Фото: stardose.com)
"Я хочу, щоб моя дочка повернулася на батьківщину і дізналася, звідки вона родом. Я та її бабуся витратили величезні зусилля, щоб виростити мою дочку та виховати, її і тепер вона має повернуться," - заявила жінка, яка, за її словами, є матір'ю Захари.

На бік африканських жінок стали їхні родичі, які тепер заявляють, що вже давно намагаються повернути Захару на батьківщину, проте відсутність грошей не дозволяє їм зробити цього.

За словами джерела з оточення Анджеліни Джолі та Бреда Піта, голлівудська пара не збирається здаватися та зробить усе можливе, щоб знайти правду й залишити Захару у себе.

"Вона (Джолі – Прим.Ред.) вірить, що Захара – сирота, а жінка, що називає себе її матір'ю, помиляється," - додало джерело, за словами якого дівчинка була в двох кроках від смерті та якби не Анджеліна Джолі, загинула б у притулку.

Раніше повідомлялося, що 2-річна Захара страждає на дисплазію, спадкове захворювання, яке може призвести до кульгавості й артриту. Щоб урятувати дівчинку, Анджеліна Джолі та Бред Піт дали свою згоду на операцію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: