У Елізабет Тейлор була таємна донька

Легендарна актриса Елізабет Тейлор народила доньку поза шлюбом та віддала її на усиновлення.

У Елізабет Тейлор поза шлюбом народилась донька, яку вона віддала на усиновлення. Таку сенсаційну заяву зробив екстрасенс і друг Тейлор Джон Коан. Чи дійсно вони були настільки близькі, що Ліз довірила Джону страшну таємницю, чи було зізнання, та й сама дівчинка, яку нібито назвали Норою, - тепер вже не перевіриш. За словами Коана, Тейлор консультувалася з ним з 60-х років, і в якийсь момент поділилася сокровенним.

"Нора - дитя, народжене поза шлюбом, - розповів Коан. - Голлівудська студія (забезпечувала піар Тейлор) і мати вирішили віддати крихітку в іншу сім'ю. Новим батькам заплатили гроші. Дитина жила в Ірландії і не хотіла мати нічого спільного з Елізабет. А вона відчувала себе дуже винуватою і просила мене: "Нікому нічого не розповідай, поки я жива". Вона не знала, хто батько, тому що крутила роман одночасно з трьома чоловіками".

Нагадаємо, що Елізабет Тейлор померла в 23 березня у віці 79 років. Актриса була одружена вісім разів. У неї залишилося четверо дітей - троє рідних і одна прийомна.

Читайте також:

Почалася війна за спадок Елізабет Тейлор

Померла голлівудська зірка Елізабет Тейлор

Портрет Елізабет Тейлор продано за 10 млн доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: