У Франції відкрився один із найбільших авіасалонів світу

Одна з найбільших авіаційних виставок світу у французькому Ле Бурже триватиме до 21 червня. Беруть в ній участь і українці.

Українці беруть участь у одній з найбільших авіаційних виставок світу - аерокосмічному салоні "Ле Бурже-2009", що відкрився у Франції.

Авіабудівники з АНТК імені Антонова представляють на виставці регіональний реактивний літак нового покоління Ан-148.

Літак світовій громадськості представлять його розробник, АНТК ім. Антонова, його експлуатант, компанія "Аеросвіт", і власники, ДК "Лізингтехтранс".

У АНТК імені Антонова відзначають, що Ан-148 вже не вперше демонструє свої можливості в Ле Бурже. Проте в 2005 році він брав участь в салоні, як дослідний літак, а цього року - як пасажирський лайнер, що увійшов до експлуатації.

Окрім базового варіанту Ан-148, призначеного для перевезення 68-85 пасажирів, партнери за програмою представлять нові проекти, розроблені на його основі, - 99-місний Ан-158 і лайнери високого комфорту Ан-168.

"Антонов" також ознайомить учасників і гостей "Ле Бурже-2009" з новими літаками багатоцільового сімейства Ан-74, у тому числі з програмою створення модернізованого транспортного і морського патрульного варіантів.

Серед програм АНТК, що представляються на виставці, також подальший розвиток важкого транспортного літака Ан-124-100 "Руслан".

Беручи участь у виставці "Ле Бурже-2009", "Антонов" має намір провести низку переговорів з представниками авіаційної промисловості багатьох країн світу з метою обговорення можливих напрямів співпраці, у тому числі щодо створення нових типів авіаційної техніки.

До того, як полетіти до Франції, Ан-148 почав успішно освоювати авіамаршрути України. З 2 червня 2009 року він виконав 14 регулярних рейсів, перевіз 792 пасажирів із Києва до Харкова,Одеси та Сімферополя.

Виставка "Ле Бурже-2009" відкрилася у Франції 15 червня і триватиме до 22 числа. Виставка відкрилася о 10 годині ранку за київським часом трьома прес-конференціями. Їх проводять два американських авіабудівники Boeing і канадська  Bombardier, відзначається в програмі заходу.

Звичайні відвідувачі можуть прийти на виставку лише в останні три дні - до цього вона буде відкрита тільки для бізнес-відвідувачів.

Авіасалон у Франції проходить вже в 48-й раз. Його історія почалася в 1908 році; з тих пір авіасалон проводився в декількох аеропортах Франції. З 1953 року виставка остаточно переїхала до Ле Бурже і стала проводитися раз на два роки.

Читайте також:

Україна продала США два російські винищувачі

Пілоти Air France відмовляються літати на аеробусах A-330

Американці готують до випуску літаючі мотоцикли

Тимошенко звинуватила Януковича у розкраданні літаків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: