У Ізраїлі на Мадонну подають до суду через її галасливість

Співачка Мадонна порушила закон у Ізраїлі і відповість за це у суді.

Вересневі концерти американської поп-зірки супроводжувалися серією скандалів: спочатку її продюсер Шукі Вайс звинуватив журналістів в дезінформації і категорично заперечував, що в рамках турне Мадонна дасть концерти в Тель-Авіві; потім був звільнений ізраїльський гример поп-діви за спробу сфотографувати її за кулісами.

А зараз з'ясувалась інформація, що поліція округу Дан має зуб на зірку і її продюсера. Поліція має намір подати до суду на співачку. Його звинувачують в тому, що він не зміг донести до заморської зірки просту думку: тут їй не Америка, і галасу ночами не потерплять.

Загалом, Мадонну звинувачують в тому, що вона порушила закон "Про галас в нічний час". Для проведення концертів на головному концертному майданчику країни, стадіоні Рамат-Гана, Шукі Вайсу було необхідно отримати дозвіл поліції. Продюсер надав начальникові поліції округу Дан, полковникові Давиду Бітону, точний "таймінг" майбутніх концертів, з вказівкою не лише початку і закінчення шоу, але і тривалість кожної пісні.

Лише після того, як поліція переконалася, що Мадонна покине сцену до 23 години, а саме після цієї години в Ізраїлі заборонено шуміти, Вайс отримав дозвіл на проведення розважальних заходів. Але вже на першому концерті американська зірка вийшла на сцену з 17-хвилинним запізненням, що автоматично спричинило збільшення часу концерту.

Вайса викликали "на килим" в поліцію і нагадали про існування закону "Про галас в нічний час". Вайс присягнувся влаштувати прочуханку поп-діві. Він пообіцяв, що наступний концерт закінчиться вчасно.

Але наступного дня Мадонна вийшла на сцену з 33-хвилинним запізненням. На думку поліції, шум, що доноситься із стадіону, заважав спати жителям Рамат-Гана. І винен в порушенні закону "про тишу" - продюсер співачки і вона сама.

Так ось Мадонні доведеться відповідати за свої вчинки у суді.

Читайте також:

Мадонна після 16-річної перерви виступила в Тель-Авіві

Мадонна відвідала Стіну Плачу

Мадонна скасувала концерт у Словенії, бо не розкупили квитки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: