У Києві зірки та чиновники посадили унікальний вербовий гай

Дата публікації
Перегляди
2837
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві зірки та чиновники посадили унікальний вербовий гай

Фото: прес-служба

За ініціативою фонду "Україно! Я за тебе!" з лопатами до висадки дерев взялися журналісти, зірки шоу-бізнесу і столична влада.

29 жовтня, на лівому березі Дніпра з'явився унікальний вербовий гай - 370 садженців верби було висаджено на Дніпровській набережній. Свою вербу посадили і музиканти із гурту "Друга ріка".

До посадки дерев залучились голова фонду, Костянтин Кубряк, директор "Київзеленбуду" Микола Назаренко, перший заступник Дніпровської РДА Сергій Кравченко та перший заступник столичного голови Олександр Мазурчак.

"Цей гай – унікальне явище, вперше, в одному місці посаджено усі відомі сорти верби", - зазначили у фонді.

Одними з найперших до парку прибули музиканти з гурту "Друга Ріка" та ведучі радіостанції "Європи Плюс".

Фото: прес-служба
"Я б порадив кожному жителю міста Києва прокидатися рано вранці брати лопату і садити дерево! Те, що сьогодні зробили - гарна ідея, нарешті з'явився в Києві вербовий гай: тут посаджені всі сорти верб світу! А наше дерево буде найкращим, бо воно стоїть біля Дніпра, дивиться на нього... Деревце - символ "Другої Ріки" нехай буде на цьому березі!, - сказав в інтерв'ю фронтмен групи "Друга Ріка" Валерій Харчишин.

Нагадаємо, це вже не перша громадська ініціатива фонду "Україно! Я за тебе!" - ця благодійна міжнародна організація регулярно проводить акції зі збору коштів для озеленення дитячих майданчиків, купівлі медичного обладнання для найменших пацієнтів і благоустрою спортивних закладів країни.

Для популяризації волонтерської діяльності фонд залучає зірок шоу-бізнесу.

Читайте також:

Кінофестиваль "Молодість" назвав переможців

Kiev Fashion Park продовжує робити Україну модною

В Одесі стартує медіафестиваль доброго вчинку "Зроби Добро!"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2837
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація