У Лізи Боярської проблеми з особистим життям через батьків

Дочка знаменитого мушкетера Михайла Боярського поділилася своїми проблемами в особистому житті.

Ліза Боярська
Экспресс-газета
У Лізи Боярської проблеми з особистим життям через батьків
Акторка Ліза Боярська ніяк не може знайти спільну мову зі своїми зірковими батьками Ларисою Луппіан і Михайлом Боярським, які між собою не можуть вирішити, як їм виховувати їх єдину дочку. У родині російських акторів, за словами Лізи, "діє метод батога і пряника: мама хвалить, тато критикує".

Крім непорозуміння з батьками у Лізи дуже багато проблем, які їй доводиться постійно вирішувати. А ось чогось незвичайного і приємного в її житті поки що не відбувається.

"Це тільки здається, що все у мене "в шоколаді" і так легко дається. А насправді - це суцільні випробування" - стверджує Ліза.

Не дивлячись на популярність, Боярська вважає себе непублічним людиною. Після того, як Ліза зіграла головні ролі у фільмах "Іронія долі. Продовження" та "Ательє", їй не вдається спокійно пройтися по магазинах. Дівчину всюди переслідують натовпи шанувальників. А саме це і лякає Лізу: коли вона була маленькою дівчинкою, то весь час стикалася з фанатами свого батька. 24-річну аткрису не тішить навіть те, що вона - актриса в десятому поколінні.

"Є люди, які відчувають від цього задоволення. А ось я не люблю, коли у мене за спиною шепочуться. Мені здається, що виходить якийсь зоопарк", - розповіла Боярська.

Читайте також:

Гола Ліза Боярська влаштувала секс-шоу

Ліза Боярська стала блондинкою і заспівала

Михайло Боярський знявся в рекламі за 10 рублів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: