У Майкла Джексона борги

Майкл Джексон перестав бути одноосібним власником свого каліфорнійського ранчо Neverland, передавши його компанії SycamoreValleyRanchCo.LLO.

Компанія SycamoreValleyRanchCo.LLC була створена Джексоном спільно з однією з філій компанії ColonyCapitalLLC, яка є утримувачем застави по кредиту на купівлю ранчо.

Згідно з повідомленням порталу, Джексон був вимушений зробити цей крок через нездатність погасити заборгованість по виплаті кредиту за ранчо - ColonyCapital попередила Джексона про те, що закладене ранчо може бути конфісковане. Сума заборгованості Джексона складає 24,5 мільйона доларів.

Майкл Джексон придбав ранчо під час піку своєї популярності, в 1988-му році. Співак організував на території ранчо атракціони і зоопарк, перетворивши таким чином територію ранчо в парк Neverland. Доступ до атракціонів був відкритий всім, тому в парку постійно знаходилися діти. Один з них, 13-річний хлопець, і став причиною початку фінансових труднощів співака, що почалися в 2003-му році після арешту Джексона по звинуваченню в домаганнях підлітка.

Зараз ранчо знаходиться в запущеному стані, оскільки Джексон не з'являвся на ньому з моменту звинувачень в розбещенні малолітніх.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: