У Москві простилися з актором Юрієм Степановим

В театрі актора, котрий трагічно загинув у ДТП, пройшла цивільна панахида після якої Юрія Степанова поховають на Троєкуровському кладовищі.

У Москві пройшло прощання з актором Юрієм Степановим, котрий загинув в автокатастрофі.

Цивільна панахида відбулася в театрі "Майстерня Петра Фоменка". Потім актора поховають на Троєкуровському кладовищі.

Труну з тілом артиста встановили прямо на сцені театра. На великому екрані проектувалися фотографії Степанова. Протягом години люди йшли до театру нескінченним потоком.

Колеги Степанова запропонували заснувати фестиваль пам'яті актора, щоб він нагадував людям про його талант.

"Юра був чудовим професіоналом, людиною, яка з однаковою переконливістю могла зіграти самих різних персонажів - від лікаря в "Дикому полі" до військового у "Вантаж-200", - вважає президент Гільдії кінознавців і кінокритиків Росії Віктор Матізе. - Степанов абсолютно органічно перевтілювався в усіх, кого грав. І найважливіше, що він грав з певним настроєм, створюючи особливу атмосферу навколо кожного свого персонажа".

Але головним для Степанова завжди залишався театр. "Петро Наумович Фоменко завжди говорить:" Ніколи не втрачайте те місце, куди можна прийти і зализати свої рани, - розповідав артист. - На даний момент для мене таке місце - мій театр, куди я приходжу і зализують свої рани".

За театральним ролям в "Майстерні Петра Фоменка" Юрій Степанов запам'ятався глядачам своєю неперевершеною і тонкою грою у виставах: "Шум і лють", "Володимир III ступеня", "Вовки та вівці", "Місяць на селі", "Чичиков. Мертві душі , том другий", "Метелик","Три сестри" та ін..

У ніч на 3 березня Юрій Степанов повертався зі спектаклю в "Майстерні Петра Фоменка", зловив "попутку" і потрапив у страшну аварію. Йому було 42 роки.

Дружина загиблого актора Ірина Степанова вагітна і має за місяць народить дитину.

У сімейному житті у Ірини та Юрія все було добре. За 12 років шлюбу подружжя жодного разу не посварилося. Через два роки після весілля у пари народився син. Зараз Костянтину 10 років. А меньшому Дімі лише три роки. В родині всі з радістю чекали поповнення. Щасливі батьки не хотіли заздалегідь дізнаватися стать дитини, щоб це був сюрприз. Тепер Ірині доведеться самій виховувати дітей.

Читайте також:

Юрій Степанов, який загинув у ДТП, за місяць мав стати батьком

У Москві в ДТП загинув актор Юрій Степанов

Пам’яті Юрія Степанова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: