У Моїсеєва порушення мозкового кровообігу

У російського співака Бориса Моїсєва, якого госпіталізували із підозрою на інсульт, порушення мозкового кровообігу. Співак почується значно краще.

У російського поп-виконавця Бориса Моїсеєва, госпіталізованого в одну з приватних клінік в центрі Москви, медики виявили порушення мозкового кровообігу. 

"У ході спостереження, що проводилося протягом доби, Моїсеєву було поставлено діагноз "порушення мозкового кровообігу". Стан артиста важкий, але стабільний. Проводиться інтенсивна терапія в умовах стаціонару, загрози життю немає", - наголосив Олександр Юдін, асистент співака.

За його словами, лікарі відкинули супутній діагноз "параліч", що раніше передбачався.

"Наразі визнано, що порушень з боку життєво важливих органів немає", - додав асистент співака.

Прес-служба виконавця ввечері у вівторок, 21 грудні, запросила журналістів московських ЗМІ на брифінг, присвячений здоров'ю артиста, однак протягом двох годин лікуючі лікарі виконавця до журналістів не вийшли, брифінг було скасовано.

Нагадаємо, що Бориса Моїсеєва ввечері в понеділок, 20 грудня, доставили в одну з центральних клінік Москви з нездужанням і підозрою на інсульт. За словами представників співака, його стан оцінювався як важкий.

Читайте також:

Борис Моїсеєв потрапив до реанімації з інсультом

Борис Моїсеєв довів себе до нервового зриву

Борис Моїсеєв в Сімферополі потрапив у ДТП

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: