У соліста Depeche Mode виявили пухлину

У лідера гурту Depeche Mode Девіда Гаана виявили пухлину сечового міхура. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Концерт Depeche Mode
Los Angeles Times
У солістка Depeche Mode виявили пухлину
Лікарі виявили злоякісну пухлину сечового міхура у лідера британської групи Depeche Mode Дейвіда Гаана. Музиканта прооперували. Операція по видаленню пухлини пройшла успішно і зараз музикант йде на поправку.

Лікарі веліли Гаану взяти перерву в концертній діяльності до 8 червня, щоб музикант встиг повністю відновитися після хвороби і операції. Через це Depeche Mode довелося внести чергові зміни до графіка свого турне Tour of the Universe.

Зокрема, перенесений концерт в Лондоні, призначений на 30 травня, скасований виступ на фестивалі Pinkpop в Нідерландах, а також перенесені або скасовані декілька шоу в Німеччині.

Перший раз після хвороби музикант, який одужав, вийде на сцену 8 червня в німецькому Лейпцігу. Через напад гастроентериту, що стався у Гаана 12 травня перед концертом в Афінах, Depeche Mode вже довелося відмінити або перенести декілька концертів.

Tour of the Universe стартував 6 травня в Люксембурзі. Після цього група встигла дати ще лише один концерт - в Ізраїлі. Тур організований на підтримку останнього студійного альбому групи Sounds of the Universe, який очолив хіт-паради 20 країн.

Depeche Mode виступлять в Петербурзі (4 лютого 2010 року) і Москві (6 лютого 2010 р.).

Читайте також:

Соліста Depeche Mode госпіталізовано, концерт в Афінах скасовано

Гурт Depeche Mode дав концерт на бульварі в Лос-Анджелесі

Depeche Mode записали новий альбом

ВідеоDepeche Mode виступлять з концертом в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: