У США слухання з питання закриття справи Поланскі відбулися безрезультатно

У Лос-Анджелесі відбулися слухання щодо закриття справи Романа Поланскі. Вони тривали більше години і не принесли ніяких результатів.

Слухання з питання про закриття справи знаменитого режисера Романа Поланскі відбулися в четвер в Лос-Анджелесі.

Поланскі, що має подвійне (польське і французьке) громадянство, обвинувачується в інтимному зв'язку з 13-річною американкою Самантою Геймер в 1977 році. У 1978 році Поланскі покинув США, щоб уникнути тюремного ув'язнення. Режисер був заарештований 26 вересня цього року, коли прибув на кінофестиваль у Цюріх, де йому повинні були вручати нагороду за внесок у розвиток світового кінематографа.

Адвокати режисера з літа 2008 року домагаються закриття справи Поланскі, наводячи як доказ той факт, що в 1970-х роках в ході судового процесу були допущені помилки.

Каліфорнійський апеляційний суд повинен був у четвер прийняти рішення, чи можна проводити ці слухання за відсутності самого Поланскі, який зараз перебуває під домашнім арештом у своєму будинку в швейцарському Гштаді.

Cлухання тривали більше ніж годину, проте завершилися безрезультатно, оскільки суд так і не ухвалив остаточного рішення у справі 76-річного режисера.

Як повідомлялося, минулого тижня режисера відпустили під заставу в 4,5 мільйона доларів і він прибув у свій заміський будинок у Швейцарії. Згідно з постановою суду, під час домашнього арешту Поланскі перебуватиме під постійним електронним наглядом. На нього одягнуть спеціальний браслет, оснащений радіопередавачем. Міністерство юстиції у своїй заяві зазначало, що ця система електронного стеження повинна бути попередньо протестована, що є однією з умов звільнення Поланскі.

Читайте також:

"Голе фото" Поланскі і його дружини продали за 12 тисяч

Поланскі прибув у свій маєток під домашній арешт

Романа Поланські вивезли з в'язниці до секретної схованки

ВідеоСлухання з питання закриття справи Поланскі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: