У Валдіса Пельша народилась третя дитина

Тепер телеведучого Валдіса Пельша по праву можна назвати багатодітним батьком. Адже у нього народилась третя дитина.

валдіс пельш
Дружина подарувала Валдісу сина, фото: www.sensator.ru
Днями дружина Валдіса Пельша народила шоумену спадкоємця.Це третя дитина в сім'ї Пельша. Ведучий вже й не думав, що у нього народиться хлопчик. Від браку з першою дружиною Валдіс виховує дочку Ежейну. Друга дружина йому також подарувала дівчинку Ілву.

Дитина народилась здоровою, зріст 54 сантиметри, вага 3 кг 600 гр. Як назвати хлопчика, щасливі батьки поки не знають. Точно відомо, що ім'я хлопчикові дадуть латиське.

"Пологи у Світлани були важкими, але все благополучно закінчилося, - зазначив Валдіс. - На даний момент дружина знаходиться в палаті люкс в одному із пологових будинків Москви, куди приїжджають родичі і друзі, щоб привітати з народженням сина. Світлана вже може їхати з сином додому".

Нагадаємо, що на початку минулого року Валдіс став персоною, яку найбільше обговорювали. Про його здоров'я говорили на кожному кроці. Пельш потрапив в реанімацію. Через місяць його перевели в звичайну палату і призначили тривалий курс лікування. Лікарі поставили невтішний діагноз: захворювання панкреонекрозом. Пельшу була призначена операція, проте Валдіс вмовив лікарів призначити йому медикаментозне лікування. На щастя, сильні препарати зробили свою справу, і ведучому вдалося уникнути хірургічного втручання. За цей рік Валдіс оздоровився, набрався сил для виховання свого спадкоємця.

Читайте також:

Пельш в лікарні

Валдіс Пельш близький до коми

Пельшу зробили операцію
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: