У Валерія Леонтьєва народився не син, а донька

Стали відомі таємні факти, які російський співак Валерій Леонтьєв приховував від преси.

Місяць тому Валерій Леонтьєв був помічений на відпочинку в Маямі з новонародженою дитиною на руках. Журналісти відразу спробували з'ясувати, яке відношення має співак до малюка. Але Валерій відмовився коментувати цей факт і навіть змінив номер телефону, щоб нікому нічого не пояснювати.

Репортерам залишалося лише здогадуватися. Писали, що це хрещеник Леонтьєва. Але композитор Володимир Євзеров, засумнівався в тому, що Леонтьєв погодився б хрестити дитину незнайомих людей, нехай навіть його прихильників.

"Про те, що він став хрещеним батьком, Валерій мені нічого не говорив. Якби мав хрещеника - розповів би", - прокоментував він.

Дружина зірки Людмила Ісакович зізналася: "Я завжди казала: якщо він хоче мати дітей, нехай має, я буду ставитися до дитини як до племінника. Ну або як до хрещеника".

Днями мати дитини Леонтьєва приїжджала до столиці. Її цікавило, чи треба реєструвати немовля в Росії, якщо на нього вже оформлені документи в іншій країні. За цією інформацією вона звернулася в один із РАГСів Москви (саме цей РАГС територіально обслуговує район, де прописаний Валерій Леонтьєв), де їй пояснили, що достатньо перекласти всі папери на російську мову і завірити їх у будь-якого російського нотаріуса.

Ще одне питання хвилювало матір дитини, чи треба робити дитипі щеплення від грипу, так як у російських і західних медиків з цього приводу думки часто розходяться. З цього приводу вона радилася з приватним фахівцем, який і повідав невідомі подробиці, які приховуються від преси.

По-перше, у Валерія не син, а дочка. Дівчинку назвали Катериною, на честь мами Леонтьєва. По-друге, мама дівчинки - не американка, а іспанка російського походження. Вона таки виїжджала з дитиною в США і жила деякий час на віллі у Валерія Яковича.

Сам Валерій Леонтьєв, перебуваючи в гастрольному турне, зміг побути з матір'ю дитини в Москві лише один день. Дівчинку він зможе побачити на різдвяні канікули, коли відвідає Іспанію, де у нього є вілла.

Читайте також:

У Валерія Леонтьєва з'явився син

Валерій Леонтьєв відкрив секрет молодості

Валерій Леонтьєв розвозив цеглини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: