У Валерії з'явиться четверта дитина

Співачка Валерія та Іосиф Пригожин планують завести дитину. Вони хочуть удочерити 2-місячну Дашу.

Співачка Валерія під час гастрольного туру містами Росії серйозно задумалася про усиновлення дитини.

Під час своєї подорожі артистка в кожному місті, де дає сольні виступи, відвідує дитячі будинки, інтернати і по можливості прагне допомагати дітям як матеріально, так і просто увагою, підтримкою і зв'язками.

У Красноярську Валерія і Іосиф Пригожин відвідали дитячий притулок при міській лікарні, де побачили двомісячну дівчинку, яка підкорила їхні серця.

"Нас настільки зачепила ця ситуація, що зараз ми готові до усиновлення дитини. У Валерії були сльози на очах, настільки важко бачити те, що відбувається. Дівчинка Даша з великими очима настільки проникла у нашу душу, що пройшло вже 3-4 дні, а вона у нас весь час перед очима і в серці", - поділився Іосиф Пригожин.

Валерія
Іосиф та Валерія полюбили Дашу
Іосиф і Валерія давно подумували про дитину, але, на жаль, спільних дітей у них поки що немає. Але після відвідин красноярської лікарні вони зрозуміли, що морально готові до усиновлення: "Ми в той же день хотіли забрати малятко", - розповідає чоловік Валерії.

Діти Валерії і Іосифа схвалили бажання батьків, а старша дочка співачки Анна попросила взяти саме дівчинку.

Гастрольний тур Валерії продовжиться до початку грудня, і як зміниться ситуація до того часу, поки що невідомо: "Дашу вже хтось хоче удочерити, - говорить Пригожин. - Сьогодні я планую зідзвонитися з лікарями, дізнатися про самопочуття дівчинки і як йдуть справи. У будь-якому випадку, нам необхідно знайти няню, розширити житлові можливості, перш ніж брати дівчинку. Але бажання божевільне".

Читайте також:

Валерія з донькою відгуляли випускний

Валерія увійде до Книги рекордів Гіннеса

Валерія роздяглась для британського журналу

Валерія підкорила Швейцарію на лижах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: