У Яни Клочкової буде син

Відома плавчиня Яна Клочкова пройшла УЗД і тепер знає, що у неї буде хлопчик.

Українська чемпіонка і Золота рибка 27-річна Яна Клочкова чекає хлопчика, повідомило джерело з оточення зірки. Цю радісну новину нещодавно дізналася майбутня матуся після чергового УЗД.

"Таку процедуру вона зробила у приватній клініці "Ісіда", - говорить джерело. - Обстеження округлого животика, який вже явно видно, показав, що у Яночки народиться синочок і зараз вона на п'ятому місяці вагітності".

Це прекрасний час, коли дитинку ще не важко носити, але з'являється солідний животик і малюк вже починає в середині битися.

Щоб відчути всі радощі вагітності і майбутнього материнства, завзята тусовщиця Клочкова все рідше стала виходити в світ.

Нагадаємо, вона відпочивала в теплих краях, і повернувшись до Києва, вирішила продовжити ще відпустку. Зараз Яну частіше застанеш в соціальних мережах Інтернету, ніж на публічних заходах. Хоча за останній час Яна побувала в кіно, сходила проголосувати, знялася у фотосесії для глянцевого журналу. А знімок, де підкреслено її цікаве положення, виклала у себе на сторінці в Інтернеті. 

Читайте також:

Батько майбутньої дитини Яни Клочкової - грузин

Яна Клочкова - вагітна

Яна Клочкова з кавалером прийшла на "Міс Україна-Всесвіт"-2009

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: