У ЗМІ з'явилася нова версія смерті Вайнхаус

Медики припускають, що Емі Вайнхаус могла померти через різку відмову від алкоголю і наркотиків.

У ЗМІ з'явилися нові припущення щодо причин смерті британської співачки Емі Вайнхаус, яка була знайдена мертвою 23 липня. Медики припускають, що зірка могла померти через різку відмову від алкоголю і наркотиків.

Ця версія з'явилася після того, як батько співачки Мітч Вайнхаус розповів на похоронах, що останні дні перед смертю його дочка перестала вживати спиртне, а за три роки до смерті - наркотики.

"Три роки тому Емі перемогла свою наркозалежність. Лікарі говорили, що це неможливо, але вона це зробила", - сказав Мітч.

"Вона докладала всіх зусиль для того, щоб порвати з алкоголем, і останні три тижні його не вживала", - додав він.

Лікарі зазначають, що різка відмова від алкоголю могла стати шоком для організму співачки і привести до смерті Вайнхаус.

"Якщо ви після сильного зловживання алкоголем різко відмовитеся від нього, у вас може розвинутися алкогольний делірій і судоми, які можуть призвести до втрати свідомості, зупинки дихання і смерті", - розповів журналістам британський лікар Джуліан Спінкс.

Він також зазначив, що алкоголь і наркотики можуть пошкодити печінку, серце і мозок, і підвищити ризик померти від чогось іншого.

Цю версію підтверджує також той факт, що в квартирі Вайнхаус слідів вживання наркотичних речовин не знайшли.

Читайте також:

У справі про смерть Емі Вайнхаус з'явився підозрюваний

Пам'яті Емі Вайнхаус

Колеги Емі Вайнхаус: її смерть розбила серця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: