Українка перемогла на конкурсі "Королева світу 2009"

19-річна студентка з Ужгорода перемогла на конкурсі "Королева Світу 2009", який проходив у Берліні.

Вероніка Вовчук
zakarpattya.net.ua
Вероніка Вовчук отримала титул "Королева Світу 2009"
Українка перемогла на міжнародному конкурсі краси "Королева Світу 2009" (Queen of the World 2009), який відбувся 3 грудня в Берліні.

Переможницею стала 19-річна Вероніка Вовчук з Ужгорода, повідомили в київському агентстві STAR model group, в якому працює Вовчук.

Титул 1-ої віце-королеви отримала Фей Жао з Китаю, 2-й віце-королевою Світу стала представниця Домініканської республіки.

Вероніка Вовчук (зріст 175 см, 86-59-90) стала переможницею всеукраїнського кастингу Королева Світу-Україна 2009 і отримала право представити країну на престижному міжнародному конкурсі краси.

Раніше вона отримала титули Міс Чарівність всеукраїнського конкурсу "Міс Європа та Світ" – "Україна Юніор 2009", Міс глядацьких симпатій конкурсу "Золота Корона України 2009" і Міс Фото конкурсу "Юна Міс України".

Вовчук навчається на 3 курсі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю "Міжнародні економічні відносини".

Титул "Королеви Світу 2009" став найвищим досягненням українських красунь на міжнародних конкурсах краси першого рівня.

Як повідомлялося, на Філіппінах триває конкурс краси "Міс Земля 2009", на якому Україну представляє 22-річна Карина Головата.

До фіналу конкурсу краси "Міс Земля 2009", який відбудеться на острові Боракай (Філіппіни), вийшли 15 учасниць з Колумбії, Парагваю, Індії, Філіппін, Гуаму, Мексики, Польщі, Венесуели, США, Таїланду, Бразилії, Італії, Кореї та України.

Читайте також:

"Міс Аргентина" померла після пластичної операції

Найкрасивіші італійки знялись для календаря

"Місіс Світу-2009" стала росіянка Вікторія Радочинська

Українка стала фіналісткою "Міс Земля 2009" 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: