Українські "зірки" бояться своїх фанатів

Українським "зіркам" дістається від своїх фанатів чимало. За останні кілька років випадків маніакальної уваги фанатів до своїх кумирів дуже побільшало.

Більше за зомбі - українські "зірки" бояться своїх фанатів. А, як відомо, фанатів боятися - в шоу-бізнес не ходити. Відомі обличчя сцени поділилися з ТСН своїми "маніячними" історіями.

Найпопулярніших "зірок" діймають так, що фільм жахів "Дзвінок" їм видається просто водевілем.

Категоричні, часто агресивні фанати не просять, а вимагають уваги. Від такої одержимості зіркам непереливки. За останні кілька років випадків маніакальної уваги фанатів до своїх кумирів дуже побільшало. Після чотирирічного переслідування до позбавлення волі засудили палку прихильницю Софії Ротару.

Фанати ладні на все. У бажанні бодай пучкою пальця торкнутись кумира, не перепона навіть кремезні тілоохоронці.

На згадку про кумира - предмет його гардеробу. Павла Зіброва залишили без штанів.

"Вкрали концертні штани. Я виходжу на сцену в джинсах. То єсть отут весь такий красавець, а тут подраний. Знаєте, розрізані джинси. Боже!", - бідкається виконавець.

Будь-що роздобути телефонний номер кумира - ідея-фікс. Коли ж заповітні цифри в руках - палкі шанувальники перетворюються на справжніх телефонних терористів!

Ольга Сумська зізналася, що один з її фанатів телефонує щоночі.

"Кожної ночі він телефонує. Я просто бачу ці пропущені. Він може за дві секунди сказати все. Він такий знаєте... шалений, необузданий, брутальний. Це просто якийсь маньяк, я перепрошую", - стверджує вона.

Скрипалька Асія Ахат ділиться, що від нерозділених почуттів її прихильник погрожує, хоч і не фізично, але розправитися з артисткою і навіть погрожує чорною магією.

Фахівці кажуть, що межа між просто прихильністю і фанатизмом досить тонка. Сліпе захоплення кимось - це справді серйозне відхилення. Зокрема, це говорить про людину як про незрілу. І в деяких моментах соціально незрілу.

У свою чергу юристи зазначають, що втихомирити набридливого фаната можна, але для цього потрібен справді вагомий аргумент, наприклад, коли будуть реальні погрози життю чи майну - от тоді правоохоронні ограни забов'язані втрутитися.

Психологи стверджують: навчити фаната тримати дистанцію майже неможливо. Об'єкти бажання викликають надто сильні почуття.

Читайте також:

Аргентинських уболівальників депортують з ПАР

На "1+1" стартує новий проект за участю зірок "З неба на землю"

Фанати "Інтера" напали на власного футболіста

ВідеоУкраїнські зірки бояться своїх фанів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: