Український гітарист отримав престижну американську премію

Гітарист з Дінпропетровська Роман Мірошниченко отримав престижну американську премію  у двох номінаціях. Українець - перший музикант з пострадянських країн, який отримав премію Independent Music Awards.

Дніпропетровський гітарист Роман Мірошниченко став володарем престижної американської премії Independent Music Awards одразу в двох номінаціях.

У січні нинішнього року Роман Мірошниченко став першим за всю історію існування премії виконавцем, вихідцем із країн пострадянського простору, який виборов одну з найбільш значущих музичних премій світу – Awards-премію – в номінації "The Best World Traditional Song". Переможця у цій номінації обирало професійне журі.

Наразі Роман Мірошниченко став найкращим ще й у номінації "IMA VOX POP". Переможця в ній визначали глядачі усього світу за допомогою Інтернет-голосування.

Зараз 33-річний Роман Мірошниченко, автор та виконавець-віртуоз, дає концерти по всій Європі, показує майстерність на престижних фестивалях. Він виступає з такими зірками світового джазу, як Аль ді Міола, Франк Колон.

Independent Music Awards – престижна музична премія, яка вручається вже дев'ять років поспіль. На відміну від Grammy, на цю премію номінуються артисти, не зв'язані контрактами з компаніями звукозапису.

Читайте також:

Рабинович висуває Януковича на Нобелівську премію миру

Названо номінантів на премію "Еммі"

"Щастя моє" Лозниці отримав гран-прі Міжнародного кінофестивалю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: