В Абдулова рак

У легенях знаменитого актора знайшли невиліковний рак. Втім, медики ще можуть зупинити розвиток хвороби.

Олександр Абдулов
Абдулов у "Майстрі та Маргариті". (Фото: peoples.ru)
Родичів Олександра Абдулова повідомили про результати обстеження артиста, яке проводили лікарі ізраїльського госпіталю "Іхілов", де він зараз перебуває. 

Про це повідомляє газета "Твой день".

На результати діагностики родичі Олександра Абдулова чекали цілий тиждень, з того самого дня, як актора на санітарному літаку доправили до Тель-Авіва. В Абдулова знайшли рак четвертої стадії. 

Четверта, метастатична стадія раку вважається невиліковною, проте стабілізувати й навіть домогтися регресії захворювання сучасна медицина може.

Розмови про те, що Абдулов серйозно хворий, велися в театрі "Ленком" вже давно. Колеги відомого артиста помічали, що він став нервовим і дратівливим, а останнім часом сильно схуд, майже на 20 кілограмів. 

Наприкінці серпня Абдулова терміново прооперували в севастопольській клініці через напад виразки. І буквально за кілька годин після операції в нього почалися серйозні проблеми з серцем.

Шість діб Абдулов провів у реанімації, а після цього його відправили до Московського кардіоцентру імені Бакульова. Переліт негативно позначився на організмі актора, і лікарям довелося збивати в Абдулова підвищений тиск.

Ще за три дні почалося різке погіршення. Акторові було так погано, що він не міг навіть сісти в ліжку. Лікарі терміново скликали консиліум і призначили найретельніше обстеження, результати якого виявилися тривожними. Лікарі виявили в актора "об'ємне утворення в області кореня і середостіння нижньої частки лівої легені" (так записано в історії хвороби).

Для боротьби з раковими захворюваннями лікарі ізраїльської клініки "Іхілов" використовують унікальні методики. Порівняно з європейськими клініками вартість лікування в Ізраїлі невисока. Операція в лікарні "Іхілов" у середньому обійдеться пацієнтові в 30 тисяч доларів, аналізи і обстеження - від 300 до 1 тисячі доларів. Доба в госпіталі інтенсивної хіміотерапії коштує близько тисячі доларів, а в "онкології одного дня" - 500 доларів.

Є в клініці курс профілактичної протипухлинної терапії, який обходиться значно дешевше: за 39 процедур потрібно заплатити близько тисячі доларів.

Абдулову наразі шукають заміну на прем'єрний показ спектаклю "Одруження"

Під час однієї з репетицій "Одруження", в якому Абдулов грає Кочкарьова, стався неприємний інцидент. Актор не міг запам'ятати текст ролі, чого з ним раніше ніколи не траплялося.

Режисер театру Захаров зробив йому зауваження в достатньо різкій формі. На здивування колег, Абдулов відреагував на слова режисера незвичайно гостро: він заплакав і вибіг із залу.

Пізніше артисти "Ленкому" дізналися, що Абдулова мучать сильні болі в спині. Проте, не дивлячись на це, він не хотів змінювати звичний спосіб життя, продовжував вечорами допізна засиджуватися з друзями за келихом вина, часто не лягав спати до самого ранку. Не відмовився Олександр Гаврилович і від цигарок - навіть в лікарняній палаті дозволяв собі закурити.

Марк Захаров був змушений повідомити, що шукає заміну Олександру Гавриловичу на прем'єрний показ "Одруження" на честь 80-ліття театру. Ймовірно, роль Кочкарьова гратиме Дмитро Пєвцов, проте остаточне рішення про заміну ухвалять разом з Абдуловим.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: