В Голлівуді Ольга Куриленко боялася зізнаватися, що вона - українка

"На початку своєї роботи я воліла про Україну не говорити. Але тільки тому, що було дуже прикро, розумієте?" - зізналася акторка.

Українська акторка - дівчина Бонда - Ольга Куриленко, яка зробила успішну кар’єру у США та Європі, зізналася, що неохоче розповідала про своє походження.

На питання, чи було їй коли-небудь соромно, що вона з України, Куриленко відповіла: "Так - через упереджене ставлення і кліше, які існують у багатьох людей - "дівчина з Росії, України".

"Я рада, що зараз ситуація змінюється. Люди багато подорожують. Припустимо, зараз на вулицях Києва я бачу людей, які мало чим відрізняються від середньостатистичного європейця. Люди змінюються. Але раніше мені було дуже незручно. Ну якій людині захочеться, щоб про нього думали погане?", - розповіла акторка.

Куриленко підтвердила, що їй легше було промовчати, ніж сказати, звідки вона родом.

"Так, таке бувало. З іншого боку, одна людина мені сказала: "Ось у тім-то й річ! Ти повинна говорити, що ти з України! Щоб у людей змінилася думка про цю країну. Ти ж повинна змінити ці кліше. Говори - врятуй свою країну!" (Сміється.) І я згодна з цією точкою зору", - зауважує акторка.

"Однак на початку своєї роботи я воліла про Україну не говорити. Але тільки тому, що було дуже прикро, розумієте? Я помічала іноді, що після того, як я говорила, звідки я родом, зі мною починали (чоловіки особливо) по-іншому розмовляти. Мене це дико обурювало, я кипіла всередині: "Як ти взагалі смієш таким тоном говорити зі мною?" Розвертається і йде. Люди не розуміли. А іншої реакції і бути не могло: якщо так себе зі мною поводити, у мене відразу падає завіса і я стаю холодна, як стіна. Терпіти не можу неповаги", - наголосила зірка.

Читайте також:

Оновлена Ольга Куриленко розповіла про своїх чоловіків

Куриленко: Я стала популярною завдяки бідному дитинству

Ольга Куриленко: "Ніколи не закохаюсь в російського огігарха"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: