В колекції Елтона Джона знайшли порнографію

Поліція розслідує факт потрапляння на виставку фото з колекції співака, що містило елементи дитячої порнографії.

Елтон Джон
УНІАН
Цього літа колекція фото Елтона Джона виставлялася в Києві.
Британська поліція розслідує факт потрапляння на публічну виставку фотографії з елементами дитячої порнографії з колекції, що належить відомому музиканту серу Елтону Джону.

Представник співака повідомив журналістів, що декілька днів тому фотографія під назвою "Танок живота Клари та Едди" роботи відомого фотохудожника Нана Голдіна була конфіскована поліцією з Балтійського центру мистецтва району Гейтсхед на півночі Англії. На фотографії, яку Джон надав для публічної виставки, зображені дві оголені малолітні дівчинки. 

Цю інформацію підтвердила поліція округу Нортумбрія. "Ми побували в Балтійському центрі на запрошення його адміністрації, яка хотіла отримати пораду з приводу одного з експонатів виставки перед її відкриттям, - сказала журналістам представник поліції. - Поліція в співпраці з Королівською прокурорською службою провела оцінку експоната і веде розслідування обставин потрапляння його на виставку". 

На інтернет-сайті Джона приводяться роз'яснення з приводу придбання ним скандальної роботи. Вказується, що фотографія є частиною колекції під назвою "Ігровий майданчик диявола", до якого входить півтори сотні знімків. Музикант придбав її кілька років тому в одній з лондонських галерей. 

"Фотографія існує, як частина цільної експозиції і широко публікувалася і виставлялася по всьому світу... включаючи Х'юстон, Лондон, Мадрид, Нью-Йорк, Португалію, Варшаву, Цюрих без яких-небудь відомих нам заперечень", - наголошується в повідомленні на інтернет-сайті Елтона Джона.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: