В Москві прощаються із Валентиною Толкуновою

В Москві в Театрі Естради проходить церемонія прощання із Валентиною Толкуновою, яку поховають на Троєкурівському кладовищі.

Валентина Толкунова
В Москві прощаються із Валентиною Толкуновою
У Москві прощаються з відомою співачкою, народною артисткою Росії Валентиною Толкуновою, яка померла 22 березня.

Попрощатися з артисткою в московському Театрі Естради ще до початку церемонії прощання зібралися сотні прихильників. Вони утворили величезну чергу.

Сотні людей з квітами в руках вишикувалися вздовж Берсеневскої набережної, перекритої міліцією для проїзду автотранспорту. Черга вже повернула на вулицю Серафимовича. Серед присутніх як юнаки та дівчата, так і літні шанувальники таланту Толкунової. Деякі прийшли до Театру Естради в цей похмурий день з маленькими дітьми.

"Ідуть магістри сцени, таких більше немає і тому неможливо пропустити цей момент прощання", - сказала одна з прихильниць Толкунової.

Перед відкриттям церемонії прощання в Театр Естради занесли величезні траурні вінки.

Після прощання в Театрі Естради відбудеться відспівування в Храмі Вознесіння біля Нікітських воріт. Після завершення траурних заходів Толкунову поховають на Троєкуровському кладовищі в Москві.

У зв'язку з великим числом присутніх людей для забезпечення громадського порядку та безпеки в Театрі естради і на прилеглій до нього території задіяний додатковий наряд співробітників міліції.

На Троєкуровському кладовищі за забезпечення порядку також будуть відповідати співробітники правоохоронних органів Москви.

Читайте також:

Призначено дату і місце поховання Валентини Толкунової

Померла співачка Валентина Толкунова

Валентина Толкунова потрапила у реанімацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: