Стало відомо, що Джексон робив в останній день свого життя

Майкл Джексон в останній день свого життя танцював три години без перерви і добре почувався.

В станній день життя Майкл Джексон танцював три години поспіль і був у відмінній формі, стверджує президент компанії AEG Live, який займався організацією запланованого концерту співака.

"Він танцював так само добре або навіть краще за двадцятирічних танцюристів, яких ми дали йому на подтанцовку, - каже продюсер Ренді Філіпс. - Він привертав до себе увагу. І я думав, що це шоу буде найбільшим в історії. Він виглядав приголомшливо".

Співак нікуди не хотів їхати без свого особистого лікаря. Всупереч настановам продюсерів Джексон планував взяти його з собою на гастролі до Лондона. За словами Філіпса, він поцікавився у Майкла, чому той прагне проводити зі своїм лікарем так багато часу. "Він мені сказав: "Послухай, весь цей бізнес крутиться довкола мене. Я – машина, а вона має бути добре заправлена. Не сперечайся з "поп-королем", - розповів Філіпс.

Напередодні радіостанція ВВС повідомила, що існує відеозапис підготовки Майклом Джексоном серії з 50-ти концертів, які планувалися наступного місяця в Лондоні. За її даними, відеозапис "цікавий" і дає уявлення про те, яким чином готувалося це шоу.

Приблизно за два тижні до своєї смерті Майкл Джексон працював над відеопроектом. Співак займався підготовкою до випуску якогось відео. На умовах анонімності близькі до Джексона джерела підтвердили цю інформацію, проте подробиць про проект не повідомили. Вони розповіли лише те, що робота над відео проходила на знаменитій студії Culver Studios, де 70 років тому проходили зйомки картини "Віднесені вітром".

За словами одного з джерел, Джексон справив на працівників студії незабутнє враження, коли приїхав на зйомки у супроводі охорони: співак запам'ятався співробітникам Culver Studios дуже худим і блідим. Не дивлячись на це Джексон пересувався по студії досить бадьоро, проте вирішивши піднятися на встановлену там сцену, попросив асистента допомогти йому.

Робота в студії проходила з 1 по 9 червня, після чого почався процес монтажу матеріалу. Відомо, що спеціально для зйомок ролика Джексона на території студії були сконструйовані чотири окремі павільйони. Один з них був оформлений в стилі кліпу "короля поп-музики" на композицію "Thriller" з однойменного альбому 1982 роки. Ще один павільйон був стилізований під будмайданчик, а третій прикрашений штучними рослинами.

Похорони Джексона можуть відбутися 1 липня. Церемонія буде публічною і очікується величезна кількість народу.

Читайте також:

Село у Запорізькій області хочуть назвати на честь Джексона

Майкл Джексон помер від передозування знеболювальними

Розтин Майкла Джексона провели вдруге. Спеціально для родичів

Тіло Майкла Джексона передано родині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: