В Росії Міккі Рурк носить голих дівчат на руках

Актор Міккі Рурк, перебуваючи у Санкт-Петербурзі, побував у еротик-клубі, в якому розважився із оголеними російськими красунями.

Голлівудський актор Міккі Рурк "з користю" для себе провів час у Санкт-Петербурзі. Нагадаємо, артист був в числі зірок, запрошених на грандіозний захід в Льодовому палаці, всі збори від якого пішли хворим онкологією дітям.

У перший же день Рурк поспішив до дитячої лікарні № 31. Маленькі пацієнти виявилися невимовно раді такому гостю. У актора ж на очах наверталися сльози, коли він спілкувався з дітворою. Прощаючись з дітьми, голлівудський гість помітив, що багатьом дорослим не завадило б повчитися мужності у цих малюків.

Побачене настільки вразило зарубіжну знаменитість, що Рурк вирішив зняти стрес і спочатку поїхав на благодійний аукціон, а потім розпорядився відвезти його в якій-небудь еротик-клуб.
Там знаменитості не здивувалися. Більш того, дівчата, швиденько звільнившись від одягу опинилися в обіймах голлівудського ловеласа.

На наступний день гість згадав, що негоже їхати з такого прекрасного міста без подарунків. Так для своєї дівчини він придбав натільний медальйон із зеленого золота "великомученика Пантелеймона Цілителя".

Читайте також:

Міккі Рурк не хоче одружуватись із Анастасією Макаренко

Міккі Рурк не хоче дівчину Білана, а одружується з іншою російською моделлю

Міккі Рурк одружиться із дівчиною Білана

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: