Вагітна Катерина Гусєва знялась в "Бригаді-2"

Акторку Катерину Гусєву можна буде побачити у продовженні серіалу "Бригада, а от Сергій Безруков відмовився зіграти навіть в епізодичній ролі.

Вже не перший день в кіношних колах ходять чутки, що Катерина Гусєва через свою вагітність відмовилася зніматися в продовження культового серіалу "Бригада".

Проте продюсер стверджує, що дружина Саші Білого все-таки з'явиться на екрані: "Катя Гусєва не просто буде зніматися в продовженні, а вже знялася. Зйомки з нею пройшли нещодавно в Чорногорії", - запевнив Олександр Іншаков.

На відміну від Катерини, її партнер Сергій Безруков категорично відмовився брати участь у зйомках: "Я поважаю Олександра Івановича Іншакова, але мені ця тема нецікава. Я в старожитні часи ще прийняв рішення. І свого рішення не змінюю".

До останнього моменту продюсер не втрачав надії умовити актора все-таки взяти участь у зйомках серіалу, тому що з ним так чи інакше асоціюється "Бригада": "Ми ще сподіваємося залучити у фільм Сергія Безрукова, хоча б в епізоді його зняти. Серіал "Бригада" зробив з цього актора зірку. І не дуже красиво підводити друзів".

Однак через якийсь час Олександр, мабуть, поміняв своє рішення. "Безрукова в моїй картині точно не буде! Я цього просто не допущу! І Саші Білого (герой, якого зіграв актор) у фільмі не буде", - зізнався він.

Не будуть брати участі в продовженні "Бригади" і Дмитро Дюжев, Павло Майков, Володимир Вдовиченков: "Їх убили в першій частині. Як вони можуть з'явиться в "Бригаді-2"? Ні, цих акторів теж не буде в моєму фільмі. Ви побачите талановиту молодь, нові імена".

Читайте також:

Катерина Гусєва вагітна

Катерина Гусєва знялась у садомазо сценах

Сергій Безруков відмовився зніматись в "Бригаді"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: