Вагітна Клочкова стала "Валькірією" та автомеханіком

Яна Клочкова, яка перебуває на сьомому місяці вагітності, знялась у незвичній фотосесії з оголеним животиком.

Яна Клочкова
Блик
Яна Клочкова в образі Валькірії
Вагітна олімпійська чемпіонка Яна Клочкова знялася в черговій фотосесії. Цього разу плавчиня повністю оголила свій вже солідний животик. В авторському проекті фотографа Юлії Маланюк, чия виставка відкриється на початку квітня, Яна постала у двох дуже протилежних образах.

Руденька Клочкова, яка зараз перебуває на сьомому місяці вагітності, стоїть на вогняному тлі зі списом і щитом, легкий шифон прикриває пишні груди та стегна. І лише живіт оголений. 

"Афродіта вийшла з води", - так прокоментувала цю фотографію на сторінці Яни в соцмережі сестра плавчині Анна Клочкова, яка навчається за кордоном. На що Яна відповіла: "Ні, я Валькірія. У скандинавській міфології - дочка славного воїна або конунга, яка літає на крилатому коні над полем битви і підбирає воїнів. Діви-войовниці зображуються в обладунках, шоломах із рогами або крилами, з щитами і списами. Від блиску їхньої зброї, згідно з повір'ями, на небі виникає північне сяйво".

На іншій фотографії майбутня мама вже в грайливому образі автомеханіка. Замазане личко, живіт, біла майка, джинси, шини та інструменти. 

Читайте також:

Вагітна Яна Клочкова оголила животик

Вагітна Яна Клочкова прийшла на "Млинці party"

У Яни Клочкової буде син

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: