Вагітна Тіна Кароль роздяглась

Співачка Тіна Кароль, яка перебуває на восьмому місяці вагітності, вперше показала публіці живіт.

16 жовтня український журнал Viva опублікував ексклюзивну фотосесію Тіни Кароль. Переговори про фотозйомку вагітної співачки з її менеджментом велися майже три місяці. Зйомки проходили в атмосфері суворої секретності, а всі її учасники - від фотографа до візажиста - підписали договір, згідно з яким розголошувати будь-які подробиці фотосесії до її публікації в журналі вони не мають права.

Зйомки тривали шість годин, а матеріал отримав назву "В очікуванні дива".

Нагадаємо, Кароль вирішила не дізнаватись заздалегідь стать майбутньої дитини, мотивуючи це тим, що чекає, перш за все, дитину, а стать для неї немає значення:

"Звичайно, мені було цікаво. Але з самого початку ми домовились з лікарем, що він не буде нам повідомляти стать дитини. Звичайно, кілька разів я не стримувалась, цікавість мене з'їдала. Але лікар слово стримав, це й краще, адже ми з Євгеном чекаємо не хлопчика чи дівчинку, а чекаємо на наше диво - нашу дитину".

На питання про те, чи сильно вона змінилася за останній час, співачка відповіла:
"Не можу сказати, що у мене кардинально змінився світогляд або характер, але, безумовно, відбулася певна переоцінка цінностей. Особливо зараз, коли я відчуваю, що скоро стану мамою. У мене розвивається інстинкт самозбереження і приходить відчуття материнства, яке ні з чим неможливо порівняти".

Також співачка розповіла, що її чоловік не буде присутній при пологах, як це зараз модно, а пологи відбудуться в одній з українських клінік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: