Валдіс Пельш потрапив до лікарні

Телеведучий Валдіс Пельш ліг в клініку через загострення хронічного захворювання підшлункової залози.

Вчора вранці, 17 лютого, в одну з клінік столиці був госпіталізований відомий телеведучий Валдіс Пельш

За словами медиків, Валдіс ліг в клініку через загострення його хронічного захворювання підшлункової залози. У 2007 році Валдіс потрапив до реанімації з сильним нападом панкреатиту. Тоді лікарям вдалося врятувати життя телеведучого, проте хвороба дала ускладнення.

Знатним пацієнтом займається головний лікар стаціонару. Валдіс Пельш сам звернувся до медиків, не чекаючи більш серйозного загострення. Зволікати з лікуванням, за словами лікарів, вже не можна.

Пацієнту виділена окрема комфортабельна палата у відділенні хірургії. Зараз Валдіс здає всі необхідні аналізи і готується до процедур. Ведучий сподівається швидко поправити своє здоров'я. Рідним і близьким дозволено відвідувати його у встановлений для цього час.

Три роки тому лікарі хотіли зробити шоумену операцію, але в результаті вирішено було спробувати медикаментозне лікування. Лікарська терапія дала позитивний результат, і хірургічного втручання не було потрібно.

Єдиною складністю виявилося дотримання спеціальної дієти, яка вимагає виключити з раціону жирну і гостру їжу і спиртні напої. Але Валдіс Пельш впорався і тепер лише зрідка проходить планове обстеження.

Медики і сьогодні прописали йому дієту. На жаль, хвороба дала ускладнення і на інші органи, зокрема, печінку і весь травний тракт. Тому лікарі мають намір ретельно обстежити свого зоряного пацієнта. За словами медиків, у лікарні Валдіс пробуде не менше тижня.

Читайте також:

Валдіс Пельш звернувся в лікарню

У Валдіса Пельша народилась третя дитина

Пельш в лікарні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: