Валерій Леонтьєв розвозив цеглини

Днями Валерій Леонтьєв побував у Києві, де розповів про творчіть, молодість та День народження.

11 березня Валерій Леонтьєв побував в Києві, де мав виступ у палаці "Україна". Також співак розповів, що збирається на День народження до Алли Пугачової (15 квітня), але що подарувати ще не придумав.
"Зараз на полицях супермаркетів стільки всього є, думаю придумаю, що подарувати Аллі Борисівні, - сказав Валерій. - Спілкуємось з нею не дуже часто, бо кожен зайнятий своїми проблемами, справами. Але пересікаємось на концертах, під час зйомок телепрограм".

Щодо власного Дня народження, яке Валерій Якович відзначає 19 березня, то як і багато років поспіль святкуватиме його у Санкт-Петербурзі в ВКЗ "Октябрський".
"Слова ювілей я не люблю, - зізнався співак. - Тому буду святкувати просто День народження. Банкет для друзів також буде, треба ж і напоїти, і нагодувати. Сам я люблю з випивки: від напівсолодкого шампанського до рому кубинського. Але не за один раз, бо тоді "Прощай, рассудок!"

А от щодо творчості, то Валерій зізнався, що у пісні "Августин" є своя історія.
"Спочатку це мала бути пісня "Супермен", а не "Милый Августин", - зізнався співак. - Але ми її переграли. Я так багато пісень переспівав на новий лад і "Дельтаплан", і "Зеленый свет". Вони увійдуть до нового альбому".

А от свої перші гроші співак заробив, коли йому було лише 15 років.
"У 64-му я пішов на цегельний завод, розвозив цеглю, заробив 40 рублів. Пам'ятаю купив велосипед", - сказав Леонтьєв".

Фото Ярослава Мінтуса

Читайте також:

Ігор Ніколаєв знову стане татом

Діма Білан до Києва приїхав із золотим мікрофоном

Настя Приходько дякує українцям

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: