Валерій Меладзе напав і повалив журналістку прямо на вулиці

Відомий російський співак Валерій Меладзе не впорався із емоціями та напав на фотографа, яка знімала його із Альбіною Джанабаєвою.

У співака Валерія Меладзе здали нерви, коли його зняли з солісткою групи "ВІА Гра" Альбіною Джанабаєвою: злість він зігнав на дівчині-фотографі, пише "Комсомольська правда".

Валерій, і раніше був замішаний в гучних скандалах з журналістами, знову не зміг упоратися зі своїми емоціями.

Після вечірки в одному зі столичних закладів папараці вдалося сфотографувати відомого артиста разом з його коханою Альбіною Джанабаєвою, які були на весіллі у Яни Чурікової та Дениса Нікіфорова.

Але темпераментний виконавець був проти зйомки і вирішив розібратися в конфлікті за допомогою кардинальних заходів.

Меладзе кинувся до дівчини, яка є співробітником газети "Комсомольська правда", швидко наздогнав її і повалив на асфальт прямо посеред проїжджої частини, вимагаючи видалити фотографії.

"Валерій накинувся на мене, не дав мені сказати і слова. Він застосовував фізичну силу, намагаючись відібрати камеру, - поділилася потерпіла кореспондентка Євгенія Гусєва. - Я дуже злякалася і не змогла йому протистояти, адже він фізично набагато сильніший за мене".

У той час як співак, відібравши у дівчини флешку з камери, поспішно пішов з місця події разом зі своєю коханою, перелякана постраждала викликала поліцію.

"Мені пообіцяли, що ситуацію без уваги не залишать. Будуть вилучені відео з камер зовнішнього спостереження, показання та фото свідків будуть також запитані", - розповіла журналістка.

Євгенія каже, що її синці зафіксовані в травмпункті і вона має намір подати на Валерія Меладзе в суд. Як повідомила кореспондент газети Марія Ремізова, "в такій ситуації вибачень буде, звичайно, мало".

"Хотілося, щоб він відповів за законом. Ми будемо подавати позов", - заявила Ремізова.

Читайте також:

Валерій Меладзе та "ВІА Гра" Джанабаєва десять років разом

Валерій Меладзе перестав приховувати стосунки із "ВІА Грою" Джанабаєвою

"ВІА Гра" Альбіна Джанабаєва заспівала із позашлюбним сином Меладзе

Повʼязані теми:

Наступна публікація