Ван Дамм розлучається з дружиною через українку

Голлівудський актор Жан-Клод Ван Дамм вирішив розпочати шлюборозлучний процес із дружиною Глнедіс Португалез. Він заручився із українкою.

Актор Жан-Клод Ван Дамм розлучається з дружиною заради української моделі Олени Каверіної, про заручини з якою він вже встиг оголосити у себе на батьківщині в Брюсселі.

Днями адвокати голлівудського актора приступили до збирання документів, необхідних для старту шлюборозлучного процесу з його дружиною Гледіс Португез - до речі, він був одружений із нею двічі.

"Його стосунки з Гледіс ніколи не можна було назвати простими, - розповідає Девіс, помічник Ван Дамма в Києві. - Коли вони одружилися вдруге, то уклали партнерський контракт, і останні кілька років спілкуються скоріше як ділові партнери. Якщо він дійсно так любить Олену, як про це говорить, то майбутнє розлучення не буде для нього трагедією, а для його дружини - сюрпризом".

49-річний супермен і 23-річна Каверіна познайомилися на дискотеці в Таїланді. Роман пари, яку на заході називають найбільш незвичайним інтернаціональним союзом, розвивався стрімко. Останнім часом Ван Дамм все частіше став прилітати на батьківщину своєї подруги і навіть придбав там житло - простору квартиру в центрі Києва.

Читайте також:

Ван Дамм купив квартиру у Києві

Жан-Клод Ван Дамм побив свою українську кохану

Жан-Клод Ван Дамм знявся у кліпі Ірини Білик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: