Ван Гог залишиться у Ліз Тейлор

Суд відмовився відбирати власність у Елізабет Тейлор.

Елізабет Тейлор
news.yahoo.com
Полотно "Вид на притулок і каплицю в Сен-Ремі" Елізабет Тейлор придбала на аукціоні в 1963 році за 257 тисяч доларів
Верховний суд США в понеділок відмовився розглядати позов, поданий проти Елізабет Тейлор претендентами на картину Ван Гога, яка знаходиться в колекції акторки, повідомляє АР. Ідеться про полотно "Вид на притулок і каплицю в Сен-Ремі", яке Тейлор придбала на аукціоні в 1963 році за 257 тисяч доларів.

Сімейство Оркін, що подавало позов, стверджує, що це полотно належало їхній родичці Маргарет Маутнер. Жінка жила в Німеччині до 1939 року, коли їй довелося виїхати з країни, рятуючи своє життя. Тоді Маутнер позбулася більшої частини свого майна, зокрема картини Ван Гога.

Агентство відзначає, що це полотно могло бути одним із 600 тисяч предметів мистецтва, вилучених нацистами у єврейських сімей в період з 1933 по 1945 рік.

Адвокати Тейлор стверджують, що картина продавалася за участю двох дилерів-євреїв, і ніхто не знав, що вона побувала в руках у нацистів.

Представники сім'ї Оркін неодноразово намагалися одержати картину, вартість якої вже перевищує мільйон доларів, через суд, проте не досягли успіху. Члени сім'ї стверджують, що не знали про свої права на картину до 2001 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: