Варум і Агутін разом заради дитини

Кажуть, що шлюб Анжеліки Варум та Леоніда Агутіна тримається на мудрості співачки.

В інтерв'ю російському інтернет-телеканалу відомий шоумен Отар Кушанашвілі розповів про зіркові шлюби і розлучення. На його думку, одна з найбільш зразкових пар вітчизняного шоу-бізнесу - Анжеліка Варум і Леонід Агутін.

"Саме в мудрості Варум, а не на зірковості обох персонажів тримається шлюб. Тому що для Варум важливіше всього дитина, зростаюча в родині, і вона - звичайна жінка, яка іноді заробляє дуже великі гроші за допомогою виступів, це її робота. Але як тільки робота закінчується, вона дружина і мати, більше нічого ", - пояснив шоумен.

Як справедливо зазначив Кушанашвілі, дует - це завжди дві людини.
"Будь-яка публічна людина - це самозакохана свиня в тій чи іншій мірі, включаючи мене. Я себе не відділяю від цього збіговиська. Дві публічні людини не уживуться разом ніколи, бо кожен із цього дуету самозакоханий і переслідує свої цілі. У творчому союзі кожна людина - Нарцис, як їй здається, народжена тільки для того, щоб його ублажали, щоб тільки їй догоджав увесь інший світ, - упевнений шоумен. - І все б нічого, якби рівно так само не думала друга людина, яка рівно так само переконана у своїй чарівності - духовній і фізичній. Тому коли сходяться фігуристи, артисти, політики, бізнесмени і більш-менш медійні персонажі, зарозумілість підвищується з кожним днем ".

Фото офіційного сайту Анжеліки Варум

Читайте також:
Анжеліка Варум покинула Леоніда Агутіна
Агутін впав зі сцени
Агутін попросив ящик коньяку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: