Ватикан думає, чи зараховувати Джексона до святих

У Ватикані розгорнулись дебати - канонізувати Майкла Джексона, чи ні.

Перед церемонією прощання з Майклом Джексоном, яка пройшла 7 липня, у Ватикані розгорнулись дебати - не витримавши тиску громадськості, священнослужителі на чолі з Папою Римським почали обговорювати можливість канонізації "короля поп-музики".

"Величезний світовий резонанс, викликаний передчасною кончиною артиста, змусив Ватикан серйозно задуматися над канонізацією Майкла Джексона, - сказав церковний адвокат монсеньора Бюонассельту, який підготував всі необхідні документи для канонізації співака. - Не Можна ігнорувати всесвітню скорботу і народні хвилювання, викликані смертю артиста. Люди просять канонізувати співака".

За його словами, на шляху до канонізації доведеться вирішити ряд проблем і головна з них - зовсім не підозри Джексона в педофілії, а в його вірі.
"Необхідно буде перевірити дуже важливий для процедури канонізації факт: чи був Джексон католиком або ж він сповідав іншу віру. Точноїй інформації із цього приводу у нас поки що немає", - заявив кардинал.

Нагадаємо, що в листопаді 2008 року британські ЗМІ повідомили, що Майкл Джексон прийняв іслам. За даними The Sun, церемонія "обіцянки бути вірним Корану" прошла в будинку його друга в Лос-Анджелесі. Запрошений мусульманський імам дав Джексону нове ім'я на честь одного з ангелів аллаха Мікаель.

Церемонія прощання з Джексоном закінчилася, а місцезнаходження тіла Майкла Джексона і плани по його похованню оповиті таємницею. Не зрозуміло, де знаходиться позолочена труна після того, як його винесли з Staples Center. Жодних заяв від сім'ї співака не надходило, і спекуляції з приводу його місця поховання наростають.

Американський телеканал FOX news і ще декілька західних джерел стверджують, що труна, яка знаходилася під час церемонії прощання в Лос-Анджелесі на арені Staples Center, в якому, як передбачалося, знаходиться тіло Майкла Джексона, виявилася порожньою. Британські ЗМІ впевнені, що "короля поп-музики" поховали раніше, без зайвого галасу, в недоступному для фанатів місці.

Читайте також:

За фактом смерті Джексона можуть порушити кримінальну справу

Прощання та похорон Джексона коштує 1,4 мільйона доларів

Із фільму Саші Барона Коена видалені кадри насмішок з Джексона

Прощання з Джексоном подивились 31 мільйон глядачів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: