Вдова Паваротті свариться з його друзями

Вдова тенора Лучано Паваротті Ніколетта Мантовані подала цивільний позов і зажадала виплатити їй 30 мільйонів євро компенсації за наклеп.

Журналісти газети "Інформаціоне" з'ясували, що позов Мантовані, поданий до судових інстанцій міст Модени та Болоньї, стосується двох друзів сім'ї Паваротті. Йдеться про Лідію Ла Марка (Lidia La Marca), яка є дружиною відомого диригента Леоне Маджиєри (Leone Magiera), і Франку Корфіні (Franca Corfini) - дружину персонального дієтолога Паваротті Андреа Страта (Andrea Strata). В обох випадках вдова всесвітньо відомого співака вимагає відшкодування морального збитку обсягом 15 мільйонів євро.

Мантовані вважає грубим наклепом ряд заяв обох жінок, зроблених після смерті маестро в різних інтерв'ю. Перш за все, це стосується тверджень про те, що її брак з Паваротті був на межі розпаду через взаємне нерозуміння в подружжі, і лише турбота про маленьку дочку Аліче дозволила їм зберегти сім'ю.

Крім того, Мантовані вважає наклепом розповіді, що представляють великого співака в образі слабкої, ізольованої від зовнішнього світу людини, яка знаходилася під сильним впливом молодої дружини.

"У мене все дуже погано! В останні роки Ніколетта зовсім мене змучила - весь час каже неподобство про моїх дочок, оточила мене людьми, яких я терпіти не можу, і не пускає до мене тих, кого я люблю. Я більше не можу бачитися з друзями. Я опинився в повній ізоляції", - так, зокрема, Ла Марка передала в одному з інтерв'ю слова Паваротті, нібито сказані ним незадовго до смерті.

Крім того, Ла Марка фактично звинуватила Мантовані в тому, що вона 29 липня цього року, тобто менше ніж за два місяці до смерті співака, змусила Паваротті підписати новий заповіт, що зачіпає інтереси його дорослих дочок.

На думку ряду місцевих ЗМІ, заяви друзів сім'ї Паваротті були пов'язані з суперечками між Мантовані й дочками тенора від першого браку щодо розділу великого спадку, залишеного співаком. Перш за все, йдеться про так званий "американський заповіт" тенора, який передає в трастове управління всю власність Паваротті в США.

Лучано Паваротті помер 6 вересня цього року у віці 71 року від раку підшлункової залози. Він був одружений на 37-річній Мантовані, що раніше працювала його секретарем. Від першого шлюбу в Паваротті залишилися три дочки. Точний розмір спадку тенора невідомий, але, згідно з деякими оцінками ЗМІ, він може сягати 500 мільйонів доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: