"ВІА Гра" рекламує купальники разом з Бушміною та Тетяною Котовою

Учасниці гурту "ВІА Гра" взяли участь у фотосесії. Разом із новенькою учасницею Євою Бушміною у зйомці взяла участь і "старенька" Тетяна Котова.

"ВІА Гра" і Тетяна Котова
LifeShowbiz
Учасниці гурту "ВІА Гра" знялись у фотосесії разом із Тетяною Котовою
Продюсери групи "ВІА Гра" змусили сильно понервувати двох солісток колективу - колишню учасницю Тетяну Котову і нинішню Єву Бушміну.

Стосунки між двома блондинками, які й без того не відчували одна до одної ніжних почуттів, загострилися в той момент, коли продюсер "ВІА Гри" Костянтин Меладзе запропонував їм спільну участь в одній фотосесії.

Але, як відомо, хто платить, той і замовляє музику. Тому творці рекламного ролика модного бренду, не звертаючи уваги на внутрішні чвари, запросили на зйомки обох леді. Судячи з поведінки Грановської і Джанабаєвої, конфлікт між панянками їх мало цікавив. Старожили "ВІА Гри" живуть за принципом: святе місце порожнім не буває, тому інтересу ні колишня подружка Котова, ні новенька Бушміна у них не викликали. Спочатку всі дотримувалися правил холодної війни.

"За 4 години зйомок дівчата вчотирьох перебували в одній гримерці, і Котова за цей час ні з ким з них не розмовляла взагалі", - зізналася адміністратор зйомок.

Ситуація настільки загострилася за цей час, що Тетяна після закінчення роботи, як куля, вискочила з павільйону.

"Я не можу нічого говорити про Єву і не можу про неї судити, - ледве стримуючи хвилювання зізналася Тетяна Котова. - Тому що зараз я не маю ніякого стосунку до групи, я - лише частина її історії. Але поведінка цієї дівчини мені здається занадто зухвалою для того невеликого проміжку часу, який вона знаходиться в групі. Співає вона непогано, але з такою поведінкою їй доведеться непросто".

Сама ж Бушміна, яка вже встигла невтішно висловитися про Котову, не стала ускладнювати ситуацію, скромно насолоджуючись тим, що зуміла швидко завоювати довіру Альбіни Джанабаєвої та Надії Грановської.

Читайте також:

Надя Мейхер та Альбіна Джанабаєва подарували Бушміній соску та слинявчик

Єва Бушміна заради "ВІА Гри" покинула хлопця

У ВІА Грі нова учасниця - Єва Бушміна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: