Вибаглива Бар Рафаелі приймає ванну з мінеральної води і спить на шовку

Всесвітньо відома топ-модель Бар Рафаелі представить в Москві новий аромат "Especially Escada", обличчям якого вона є.

Бар Рафаелі у Москві (фото: Твіттер)
Для презентації свого нового аромату "Especially Escada" в Москву прилетіла одна із найбільш високооплачуваних моделей і екс-кохана Леонардо Ді Капріо красуня Бар Рафаелі.

Модель проведе в Москві близько доби, але, незважаючи на короткий візит, менеджмент Рафаелі виставив безліч умов і вимог російським організаторам. Так, модель, як затята захисниця тварин, не може їздити в автомобілі з сидіннями, обшитими натуральною шкірою.

Читайте: Брітні Спірс у Києві випила каву і з'їла тістечко на 200 гривень

Чорний колір салону теж не підходить, Бар віддає перевагу коричневим тонам. Вікна номера супермоделі не повинні виходити на двір, а так само на сонячну сторону. Всі квіти, піднесені міс Рафаелі, не повинні бути з колючими стеблами.

У самому ж номері не повинно бути алкоголю, лише фрукти тридцяти найменувань. Так само менеджмент зірки зажадав від російських організаторів в обов'язковому порядку ікру.

Читайте: У Києві Шакіра вимагає чисту підлогу, велике дзеркало і цукерки

Спати супермодель може лише на натуральному китайському шовку молочного відтінку. Найбільше організаторам доставило клопоту те, як розмістити у номері затребувані моделлю 100 літрів мінеральної води.

Перед сном зірка подіумів воліє приймати ванну з мінеральної води, а після цього обливатися парним молоком. Прибуде Рафаель в Москву на своєму приватному літаку разом з двома стилістами, охоронцем, двома менеджерами, прес-секретарем і найкращою подругою.

Читайте також:

Карколомна красуня Бар Рафаелі запала на сина Саркозі

Чарівна Бар Рафаелі стала квітковою феєю

Прибічниця здорового способу життя Бар Рафаелі осідлала байк і закурила цигарку

Повʼязані теми:

Наступна публікація