Відомий шоумен Шкет помер через передозування алкоголем

Найвідоміший карлик російської естради помер через отруєння алкоголем - "він просто перепив свою норму".

Судово-медична експертиза показала, що знаменитий російський шоумен Шкет (Володимир Тішенков) помер через те, що випив смертельну дозу алкоголю.

"У крові Тішенкова містився алкоголь. Причому концентрація його перевищила дозу, сумісну з підтримкою життєдіяльності людини", - повідомило джерело, близьке до експертизи.

Аналіз крові Тішенкова показав вміст 2,4 проміле. Згідно з актом судово-медичного дослідження, телеведучий помер внаслідок отруєння організму.

"Іноді людина отруюється неякісним алкоголем. Тоді експерти роблять висновок, що смерть наступила в результаті отруєння організму сурогатами алкоголю з домішками отруйних речовин. У випадку зі Шкетом жодних токсинів і ліків виявлено не було. Він просто перепив свою норму", - зазначило джерело.

Офіційно смертельною дозою алкоголю є 4 проміле. Проте фахівці впевнені, що в даному випадку було саме отруєння спиртним.

"Доза 2,4 - дуже велика, Організм кожної людини виробляє ендогенний етанол в кількості до 0,05 проміле. Доза у 0,5 вважається вже великою, а у 3-4 проміле - токсичною. Але тут треба також враховувати, що зріст цієї людини був всього 118 см", - прокоментував психіатр-нарколог Рашид Уразалієв.

"Знаєте, хтось вип'є пляшку горілки і поводиться адекватно, а хтось від 100-150 г "пливе". Мабуть, тут позначилися індивідуальні особливості організму", - пояснив він.

Володимир Тішенков пішов з життя 24 жовтня у віці 49 років. У відомого артиста зупинилося серце. Його близькі та колеги заявляли, що Шкета могли отруїти.

Читайте також:

У Москві помер знаменитий шоумен Шкет

Російська студентка померла від передозування енергетиком

На Закарпатті 14-річна школярка впала в алкогольну кому

П’яна Волочкова впала на вечірці Червоненка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: