Вагітна Яна Клочкова розповіла про майбутнє весілля

Вагітна Яна Клочкова розповіла про те, що заміж вийде не раніше осені. А також вони із Леваном Ростошвілі обговорюють ім'я майбутнього сина.

Playboy, клочкова
ТСН.ua
Вагітна Яна Клочкова розповіла про майбутнє весілля
Олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова розповіла про майбутнє весілля, покупки для немовляти та плани на найближче майбутнє.

Клочкова познайомилася з грузином Леваном Ростошвілі влітку минулого року. Як розповідає плавчиня, це була випадкова зустріч в одному зі столичних ресторанів.

"Напевно, це й називається коханням з першого погляду", - каже Клочкова.

Після цього парочка витратила купу часу і грошей на телефонні розмови та СМС, Яна їздила у Грузію, Леван побував у Києві. А потім дівчина несподівано завагітніла.

"Чесно кажучи, я планувала завести дитину років до 30, але про те, щоб позбутися дитини, і мови ніколи не було!" - запевняє 27-річна Клочкова.

Врешті-решт, на 8-ме березня закордонний жених Яни освідчився їй і подарував каблучку. Яна й погодилася.

"Думаю, що до пологів весілля не буде. Потім перші три місяці, наскільки я знаю, будуть найбільш відповідальними, і навряд чи я зможу залишити маля. Тож одружимося не раніше осені", - розповіла Клочкова.

Яна Клочкова
Блик
Як назвати сина Яна ще не знає
За словами плавчині, навряд чи на її весілля запросять багато народу: "Гадаю, відзначимо у сімейному колі і покличемо лише найближчих друзів".

Весілля з майбутнім чоловіком Яна збирається обговорювати у квітні. Адже, за словами матері спортсменки, саме 6-7 квітня Ростошвілі збирався знову провідати матір своєї майбутньої дитини в Україні.

"Принаймні, він збирається. Ми з ним часто зідзвонюємося, листуємося... Звісно, хочеться, щоб він був поруч, але поки обставини не дозволяють. Приїде, будемо вже й весілля обговорювати", - пояснила Клочкова.

Власне під час приїзду Левана будуть обговорювати і ім‘я для ще ненародженого сина Яни.

"Поки ця тема якось навіть не обговорювалася. Побажань з боку батьків немає, а для мене немає такого чоловічого імені, яким би от точно хотілося назвати сина. Приїде Леван, будемо думати", - резюмувала Клочкова.

А найближчим часом жінка збирається піти у школу молодих батьків "Абетка для батьків", буде "вчитися азам материнства".

"А ще продовжу давати майстер-класи діткам разом з Денисом Силантьєвим. До речі, коли буду хрестити сина, хочу, щоб саме Денис був хрещеним", - зізналася Яна.

Яна Клочкова
Блик
Яна народжуватиме у Києві
Наразі жінка ще не повністю скупилася для свого майбутнього сина.

"Поки є лише візочок. Все інше будемо закуповувати поступово, час ще є. Ліжечко замовила в Інтернеті, роблять у Харкові, симпатичне таке. А речі, іграшки, це вже, думаю, останньої миті придбаємо", - поділилася вона.

Пологи, за словами Яни, у неї очікуються на початку літа: "Попередньо сказали, що середина червня. Але число точне не скажу. Буду народжувати у київському пологовому №7, уже домовилися там з головлікарем. Незабаром піду на обстеження".

"...За весь час вагітності, тьфу-тьфу, син мені дискомфорту не завдавав. Жодного токсикозу не було і, сподіваюся, що до пологів все буде добре"

Та й сама Яна почувається, за її зізнанням, нормально, тільки трохи втомилася: "Постійно у русі, то церемонії, то презентації..." Та й "журналісти атакують щодня, доводиться відповідати" на запитання.

Читайте також:

Вагітна Клочкова стала "Валькірією" та автомеханіком

Вагітна Яна Клочкова оголила животик

Вагітна Яна Клочкова прийшла на "Млинці party"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: