Виконавця ролі Драко Малфоя назвали найкращим "поганим хлопцем" Лондона

Виконавець ролі Драко Малфоя із "поттеріани" Том Фелтон отримав титул найкращого "поганого хлопця" у Лондоні.

Том Фелтон_2
Da Man
Том Фелтон
Британський журнал Da Man зробив головним героєм свого свіжого номера актора саги "Гаррі Поттер" Тома Фелтона. Видання називає молодого актора "найкращим поганим хлопцем в Лондоні".

У своєму інтерв'ю Том розповідав, здебільшого, про "поттеріану", а також про те, як змінилося його життя після її закінчення.

Про те, що він відчуває тепер, коли "Гаррі Поттер" закінчився:

"Ну, це те, чого всі чекали останні років п'ять чи шість (з тих пір, як була опублікована остання книга). Це дуже дивно. В цілому, ми дуже схвильовані і щасливі ... І шанувальники виглядають абсолютно щасливими - це головне. Ми просто дуже раді, що нарешті прийшли до цього".

Про те, як це - грати лиходія в "Гаррі Поттері" і в "Повстанні планети мавп":

"Я думаю, що у британських акторів великий досвід у грі лиходіїв. І вони виглядають цілком задоволеними. Я сподіваюся скористатися цим, замість того, щоб відкидати цю можливість".

Том Фелтон народився 22 вересня 1987 року у Британії.  У дитинстві Том співав у чотирьох хорах, першим з яких був церковний, до якого він вступив у віці семи років. У 2008 році він випустив свій перший альбом авторських пісень "Time well spent", який користується популярністю у фанатів і вдало розкуповується.

У віці 10 років хлопчик потрапив на кіностудію, де зустрівся з агентом, а через два тижні отримав роль у фільмі "Злодюжки".

Але по-справжньому Том прославився, зігравши персонажа "Гаррі Поттер" Драко Малфоя, сина Луціуса Мелфоя, представника знатного роду і прихильника центрального негативного персонажа Лорда Волан-де-Морта.

Читайте також:

Зірки "Гаррі Поттера" витрачають майже всю виручку на купівлю будинків і квартир

Warner Bros. заробила на Гаррі Поттері понад 21 млрд доларів

Зірки "Гаррі Поттера" стали найдорожчими акторами Голівуду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: