Віктор Павлік підкорив Рим

Український співак Віктор Павлік повернувся з Риму, де мав сольний концерт.

Днями Віктор Павлік повернувся з Ватикану, де дав сольний концерт. Римсько-католицька церква запросила співака виступити зі своєю годинною програмою на гала концерті, приуроченому до дня матері, в якому взяла участь і народна артистка України Ніна Матвієнко.

На одній з площ Риму була споруджена сцена, і більше п'яти тисяч українських емігрантів, що з'їхалися на концерт зі всіх куточків сонячної Італії підспівували і аплодували нашим артистам. А ось проживали Віктор Павлік і Ніна Матвієнко на закритій території Ватикану. Українських артистів радо зустріли і поселили на території католицької церкви "Софія". Черниці гостинно піклувалися про гостей і їхні сім'ї, показували святі місця Ватикану, приховані від очей простих мандрівників.

"Жити на території Ватикану настільки нереальні відчуття, духовне очищення, – ділиться враженнями Віктор Павлік. – Особливо мене захопив Собор святого Петра, який будувався впродовж двохсот років. Я вдячний організаторам, що вони нам дали можливість відчути цю божественну атмосферу зсередини".

Повернувся співак з Італії натхненним, повним сил і творчих планів. Цікаво, що концертна програма Віктора Павліка складалася в основному з українських хітів, а в кінці виступу глядачі просили виконати співака і його російськомовний хіт "Город зеленого цвета". Співак не чекав, що російськомовна пісня сподобається представникам української діаспори в Італії.

Читайте також:

Положинський назвав Павліка карлсоном

Віктор Павлік готується до дуелі з Осадчою

Віктор Павлік побився з Лері Вінном

Віктор Павлік знайшов брата-боксера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: