Вікторію Бекхем не впізнати без макіяжу

Вікторія Бекхем здивувала своїм виглядом оточуючих. Зірка була без макіяжу.

П'ятнадцатисантиметрові підбори, вузька сукня і бездоганний макіяж – невід'ємні атрибути Вікторії Бекхем. Здається, що навіть в сусідню булочну дружина відомого футболіста не виходить без того, щоб не зробити бездоганну зачіску і не підфарбуватися. А вже про те, щоб проміняти улюблені шпильки і мови бути не може.

Вікторія – ікона стилю, і просто зобов'язана себе відповідно подавати. І все-таки інколи місіс Бекхем виглядає як звичайна жінка. Щоправда, уявити собі відому модницю в домашній обстановці або не нафарбованою, просто неможливо.

Саме тому днями, побачивши Вікі, яка виходила з елітного спортивного клубу в Беверлі Хіллз бліда і виснажена, перехожі дивувалися: хто це? І чому цю непоказну пані супроводжують кілька охоронців і зустрічають біля входу папараці? І лише уважно придивившись, люди на вулиці вигукували: це ж Вікторія Бекхем! Без макіяжу, без плаття
з останньої колекції і головне – без шпильок. Неабияк спітнівши в спортзалі, Вікторія виглядала дуже блідою і втомленою.

Екс-співачка насилу всілася в машину і відкинулася на сидінні, закривши очі. Водій поспішив натиснути на газ та відвезти місіс Бекхем подалі від людських очей.

Мамі трьох дітей не так просто підтримувати себе в бездоганній формі – фігуру Вікторії можна назвати навіть не стрункою, а худорлявою. Вікторія сидить на жорсткій дієті, її улюблена їжа – це суші і ананаси.

Читайте також:

Вікторія Бекхем роздягнулась для Armani

Вікторія Бекхем зіпсувала шкіру

Вікторія Бекхем "косить" під фінансистку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: