Вірш Преслі про мертву пташку продали за 20 тисяч

На інтернет-аукціоні, присвяченому Елвісу Преслі, було продано більше 500 предметів, пов'язаних з музикантом.

Шматочок паперу з віршем про мертву пташку написаним рукою Елвіса Преслі, був проданий за 20035 доларів, хоча спочатку його оцінювали в 4-5 тисяч, а початкова ставка складала 3 тисячі доларів.

Вважається, що вірш вигадав сам Преслі. Воно є декількома строчками про вільшанку, що співає на вікні. В кінці вірша говориться, що ліричний герой підняв вікно і "розтрощив її проклятий череп". Кажуть, Преслі часто читав цей вірш на концертах, а також використовував його як вітання на автовідповідачі. Воно користувалося популярністю, й існує думка, що це був всього лише відомий жарт того часу, який Елвіс Преслі записав, щоб не забути.

Окрім вірша про пташку з аукціону були продані листівки, медальйони і носові хустки із зображенням Елвіса Преслі, предмети одягу з його гардеробу, а також каратистське посвідчення з відбитками пальців, яке Преслі отримав у сьомому класі школи.

Загальна сума виручки склала майже 510 тисяч доларів. На торги був також виставлений білий рояль Елвіса Преслі з маєтку "Грейсленд", проте він так і не був куплений. Стартова ціна рояля складала 500 тисяч доларів, хоча його оцінювали щонайменше в мільйон доларів.

Читайте також:

Рояль Елвіса Преслі піде з молотка

Фани Преслі вимагають не допустити Бельгію до участі у "Євробаченні-2009"

People показав онучок Елвіса Преслі

Літак Елвіса продадуть на аукціоні

Елвіс Преслі - найбагатший небіжчик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: