Вітас відмовився одружитись із американкою

Російському співаку Вітасу запропонували одружитись із американкою, у якої є будинок та 2 млн доларів на рахунку.

Співак Вітас зараз гастролює в США, і, схоже, сольники артиста проходять досить успішно. Спочатку бізнес-леді з Лос-Анджелеса зробила Вітасу подарунок на день народження у вигляді 10 000 троянд, а потім попросила співака взяти її за дружину, пообіцявши в якості приємного доповнення 2 мільйона доларів і будинок на березі океану. Будинок "нареченої" Вітаса досить просторий, його площа становить 500 кв. метрів.

Потім з США прилетіла рідна сестра 24 - річної "нареченої", яка і оголосила продюсеру співака цю новину, акцентуючи його увагу на швидку перспективу отримання американського громадянства.

Візит американки був сприйнятий як сюжет для програми "Розіграш", і тому спочатку дівчину довго слухали і навіть годували російськими пирогами, сподіваючись, що вийде веселий телевізійний сюжет. У процесі виявилося, що це зовсім не жарт, а реальна пропозиція, в позитивному рішенні якої "наречена" на ім'я Сара не сумнівалася.

Після того, як продюсер Вітаса особисто обшукав весь офіс і не виявив прихованих камер програми "Розіграш", настала розв'язка. Сестру "нареченої" попросили піти і не робити більше образливих пропозицій музиканту. 

Читайте також:

Вітас зламав ногу

Вітасу на день народження подарували гелікоптер

Вітас зіграв головну роль у китайському фільмі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: