Визначилася друга фіналістка конкурсу "Міс 1+1"

Упродовж усього дня лідером голосування була одна дівчина і лише за кілька хвилин ситуація змінилася.

За результатами другого дня конкурсу "Міс 1+1" лідером вдруге стала 20-річна Аліса Гриценко з Києва. Упродовж всього дня вона займала нижчі позиції, але ситуація змінилася за якісь десять хвилин. Дівчина виборола перше місце у 28-річної киянки Тетяни Костенко, яка лише за один день набрала 552 голоси відвідувачів сайту miss.1plus1.ua.

За умовами конкурсу, якщо дівчина вдруге стає переможницею дня, то у фінал потрапляє учасниця, яка зайняла друге місце. 11 вересня було найгарячішим серед двох конкурсанток, які саме за це місце і змагалися: Тетяни Костенко з Києва та Тетяни Панасенко з Полтави. Киянка набрала більше голосів і потрапляє у фінал, де змагатимуться 90 фіналісток, які і претендуватимуть на головний приз конкурсу і титул "Міс 1+1".

За підрахунками двох днів перше місце займає Аліса Гриценко, друге - Тетяна Панасенко, третє - Тетяна Костенко.

Учасниці, які не перемогли упродовж дня, можуть стати лідерами будь-якого наступного дня, незалежно від того, коли вони завантажили фото. Фіналістки конкурсу визначаються щодня - за результатами добового голосування користувачів.

Лідеркою голосування користувачів на цю мить є 19-річна киянка Аліса Гриценко.

Нагадаємо, у четвер, 10 вересня, в Інтернеті стартував наймастабніший конкурс "Міс 1+1". Учасниць чекають численні подарунки, зокрема, і 2-річний контракт із провідним модельним агентством.
Ознайомитися з правилами конкурсу, зареєструватися для участі або проголосувати за учасницю вже можна на сайті miss.1plus1.ua.

Читайте також:

У конкурсі "Міс 1+1" визначилася перша фіналістка

Канал "1+1" розпочав масштабний конкурс "Міс 1+1"

Прем'єра на "1+1": "Крем"

Алла Мазур повертається в ефір "1+1"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: