Волочкова віддала доньку у православний садок

Балерина віддала донечку у дитячий садок із православним нахилом. Вона вже не може забезпечити їй гувернантку.

Російська балерина Анастасія Волочкова, яка самостійно займається вихованням трирічної дочки Аріши, вирішила віддати дівчинку в православний дитячий садок.

Молода мама, яка раніше була проти того, щоб вихованням її дитина займалася стороння людина, добровільно віддала дівчинку в руки віруючих.

"Після розлучення Настя вже не може забезпечити донечці гувернантку, - говорять друзі балерини. - Фінансова криза дає про себе знати. Настя довго думала над вибором садка і, в результаті, вирішила віддати маленьку до дитячої установи з православним нахилом. Вона ж сама дуже віруюча, завжди поститься, ходить в храм. Тому вирішила, що в такому садку її дитині нічого поганого не загрожує".

Нагадаємо, що Анастасія також хоче стати мером міста Сочі. але їй було відмовлено у реєстрації кандидатом у мери. Представникові Волочкової роз'яснили, що є порушення в платіжних документах претендента. Зокрема, не вказана дата народження Анастасії Волочкової в платіжному дорученні і Ощадбанку не була надана необхідна інформація про відсотки по вкладах, доходах і майні.

Читайте також:

Волочкову не беруть у мери Сочі, бо вона приховує свій вік

У Сочі хочуть мером порнозірку Беркову, а не балерину Волочкову

Анастасії Волочковій пропонують стати мером Сочі

Волочкова зустрічається із танцюристом

Волочкова особисто дає уроки балету дочці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: