Волочкову кидає чоловік

Російська балерина Анастасія Волочкова та бізнесмен Ігор Вдовін на межі розлучення. Після року подружнього життя бізнесмен вирішив жити окремо від дружини і доньки.

В одному з інтерв'ю Волочкова розповіла, що кілька місяців тому після вечері в одному з ресторанів Вдовін повідомив, що два тижні тому зняв собі квартиру і додав: "Ми повинні розлучитися…".

анастасія волочкова
Комсомольская правда
Анастасія та Ігор розлучаються
"У мене все затремтіло всередині, я заплакала. Не могла, не хотіла вірити в те, що щойно почула з вуст Ігоря, моєї коханої людини", - сказала Волочкова.

"Є два види зради - фізична і духовна. У нашому випадку - це духовна зрада, яка для мене набагато страшніша", - сказала прима-балерина російського балету.

За її словами, ще цього літа, Вдовін раптом активно захопився йогою, став аскетом, замкнувся, почав розмовляти сам із собою, і перейшов спати в окрему кімнату.

"Мій внутрішній світ зараз сповнений розчарувань. Звичайно, мені сумно, дуже шкода, що все так вийшло. Але я не відчуваю ненависті, навпаки, я намагаюся зрозуміти, де були мої помилки, адже у Ігоря своє бачення причин і він говорив мені про це: це і мій спосіб життя, який вимагає повного занурення в роботу, гастролі, і певні риси мого характеру, мої природні страхи, властиві будь-якій людині, але які почали чомусь його дратувати ...", - розповіла Волочкова у інтерв'ю.

"Зараз я сконцентрована на своїй роботі, на творчості, громадському житті. Завдяки моїй доньці, цікавим проектам, я відчуваю в собі сили рухатися далі", - додала балерина.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: