Волочкову не беруть у мери Сочі, бо вона приховує свій вік

Суд в Сочі відмовив Волочковій в реєстрації кандидатом на пост мера.

Суд Центрального району міста Сочі залишив без зміни рішення міськвиборчкому про відмову в реєстрації кандидата на пост сочинського мера балерини Анастасії Волочкової.

"У задоволенні заяви до суду Волочковій відмовити", - оголосив суддя Владислав Власенков. У відповідність із статтею 37 закону про вибори Краснодарського краю кандидат повинен надати певний пакет документів, чого не було зроблено, а також порушення, вказані виборчкомом, усунені не були.

Суддя Власенков порахував, що аргументи заявника необгрунтовані, а дії мільквиборчкому правильні. У суді Анастасія Волочкова не була присутня. Її інтереси представляв адвокат Артемій Пашуков.

"Вважаю рішення виборчої комісії міста незаконним, таким, що порушує конституційне право Волочкової бути обраною", - сказав адвокат балерини.

Міськвиборчком 3 квітня відмовив Волочковій в реєстрації кандидатом на пост мера Сочі, де в 2014 році пройдуть зимові Олімпійські ігри. Представникові Волочкової роз'яснили, що є порушення в платіжних документах претендента. Зокрема, не вказана дата народження Анастасії Волочкової в платіжному дорученні і Ощадбанку не була надана необхідна інформація про відсотки по вкладах, доходах і майні.

Раніше суд Центрального району міста залишив без зміни рішення муніципальної виборчої комісії про відмову в реєстрації претендентів на пост мера Максима Жосана, Дмитра Бердникова, Дмитра Ільковського та Андрію Разіну, який був лідером гурту "Ласковий май".

Порнозірка Олена Беркова також вирішила поборотись за місце мера Сочі. Вона навіть має свою стратегію розвитку міста. Олена спеціально їздила в Сочі, аби там відзняти свій передвиборчий ролик.

Читайте також:

У Сочі хочуть мером порнозірку Беркову, а не балерину Волочкову

Анастасії Волочковій пропонують стати мером Сочі

Лідера "Ласкового мая" не взяли в мери

Волочкова зустрічається із танцюристом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: