Володимир Кличко поміняв німецьку акторку на американську

Менеджер підтвердив стосунки Володимира Кличка та американської актриси. Німецька преса пише, що Кличко рік зустрічався з актрисою з Німеччини і просив її мовчати.

"45 сантиметрів відділяють Володимира Кличка від його нової коханої. Чемпіон світу з боксу та елегантна голлівудська актриса Хайден Панеттьєр дійсно коханці", - пише німецька преса.

"Їхні стосунки - це поки що маленька квіточка, але вона вже підросла. З тих пір, як вони обидва вболівали за Віталія в Лос-Анджелесі, їхні почуття одне до одного посилилися", - зізнався менеджер братів Бернд Бенте. Це перший раз, коли стосунки Кличка підтверджені "офіційно".

Новий Рік Кличко-молодший відзначав саме в компанії Пенеттьєрі. Тоді папараці "застукали" боксера і зірку серіалу "Герої" в Майямі, де вони засмагали і насолоджувалися ланчем.

Німецька преса дивується, адже, як виявилось, Володимир майже рік зустрічався з 22-річною актрисою Оленою Гербер: "Я не знаю, що й сказати! На фото Володимир і Хайден не цілуються, але мені досить і того, що я побачила".

А подруга Олени розповіла, що Гербер сердиться на українця ще й за те, що весь цей рік він просив приховувати їхні стосунки.

Читайте також:

Папараці застукали Кличка з актрисою на пляжі

Колишня дівчина Кличка вагітна

Кличка з моделлю Курковою продають за 700 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: